Šumava 1 - Železná ruda, Sušice

210 Kč
Na dotaz

Tři šátkové mapy pokrývají celou oblast Šumavy. Železnorudsko je první z nich.

Kategorie: Mapy na šátku
Měřítko: 1:50 000
Trasy: turistické, cykloturistické
Materiál: šátek z polyesterového hedvábí
Velikost: 72 x 72 cm
Jazyk: legenda v češtině, angličtině a němčině

Tato mapa Šumavy na šátku pokrývá oblast od Sušice, přes Železnou rudu a Nýrsko až po Zwieselem. Naleznete na ní takové unikáty, jako je například Špičák a Velký Javor nebo ledovcová jezera na Šumavě, tudíž je ideálním společníkem pro výlet do těchto končin. Mapa na šátku narozdíl od té papírové vydrží daleko víc, jelikož může například zmoknout nebo si nemusíte lámat hlavu s jejím skládáním. Věříme, že si ji zamilujete stejně jako my.

Dokonalé vlastnosti

Šátek na kterém je mapa není ledajaký šátek, je vyroben z polyesterového hedvábí, tudíž vydrží i horší zacházení. V případě zašpinění nebo spadnutí do bláta, jej můžete vyprat v pračce na 40°C. Legenda je k mapě samosebou Česky a věříme, že se s ní nikdy neztratíte.

Naše zkušenosti! 

Tyto mapy máme léty prověřené a využíváme je sami při každé naší dovolené, jelikož nás ještě nikdy nezklamaly. Ostatně můžete si to přečíst na našem blogu. Mapy si oblíbili jak naše děti, tak naši známí, kteří se vydávají za dobrodružstvím. Mapu Šumavy na šátku můžete lehce přivázat k batohu nebo třeba v horkém letním dni uvázat, jako šátek na hlavu. V představivosti se meze nekladou.

A protože lepší 1x vidět, než-li 100x slyšet...